ZMENA

ZMENA

ZMENA

Myslím si, že Noam Chomsky vie, čo hovorí. A myslím si, že veľa ľudí nemá ani poňatie o tom, že nemá poňatie. Keď vidím tú zmenu myslenia, zmenu Normy, zmenu Norma-lnosti, ktorú už ako spoločnosť akceptujeme, neostáva mi nič iné, len sa zamyslieť nad tým, že manipulácia nie je iba to, že sa vás niekto snaží dobrovoľne prinútiť urobiť niečo, čo by ste bez jeho vplyvu nikdy neurobili. Je to to, že dnes sme ochotní robiť veci, ktoré by sme pred tromi rokmi neurobili ani za peniaze a dnes to robíme z vlastného presvedčenia. Majstrovstvo tejto Hry je v tom, že dokonca ani netušíme, Kto je Ten, kto vyhráva.

Pozorujem zmeny vo svojom okolí… zmeny v myslení mojich priateľov a blízkych, zmeny v chovaní ľudí okolo, zmeny prístupu k životu a prístupu jeden k druhému… pozorujem aj zmeny v rebríčku hodnôt jednotlivcov. Je zaujímavé to vnímať. Nie všetko je totiž na škodu. Ja si skôr myslím, že % ľudí, ktorí menia svoje vnútro a objavujú Vnútorné Hodnoty Vlastného Života, sa zvyšuje.

Svet okolo nás sa mení. Prijmime to ako fakt. Toto už my nezastavíme. Tento kolos je veľký, už sa pohol. My sme v ňom a je na nás, aby sme Zmenou Vnútorného Postoja a vnútorného Sveta menili svojim príkladom svoje okolie. To je Sila vplyvu. To je Tvorenie. Tak Tvorme. Tvorme, ako najlepšie vieme. Cez seba vonku. Takto to už teraz je.Milan Kern
http://www.zijemevedome.sk/?cat=6

You must be logged in to post a comment