proti parazitom v tele

proti parazitom v tele

ÚČINNÉ PROSTRIEDKY PROTI PARAZITOM V ORGANIZME:

Ruská triáda Doktora Ivančenka:Na základe mnohých výskumov, známa Dr. Hilda Clarková dospela k záveru, že všetky chronické ľudské choroby majú dve príčiny: parazity a ekotoxíny. O akom zdraví môžeme hovoriť, ak sa v našom organizme spokojne stretávajú škrkavky, rôzne červíky, dysenterické améby, fluky a iná háveď? A koža je prvý ľudský orgán, ktorý ukazuje, že sa v našom tele usadili paraziti – objavujú sa ekzémy, silné svrbenie do krvi, rôzne vyrážky atď.Väčšine ľudí paraziti žijúci v ich organizme nespôsobujú žiadne nepríjemnosti. Ide o symbiózu, ktorá vyhovuje obom. Mnohí ľudia si myslia, že ak z nich nevypadnú červy, potom nemajú a nemôžu mať žiadne červy. To určite nie je tak. Väčšina parazitov sa “stíha”, pred opustením organizmu stráviť. Ak však vznikly problémy s trávením (nadúvanie, dyspepsia, zápcha, atď.), kožné problémy (akné, psoriáza, vitiligo atď.), dôvodom sú nadmerne rozmnožené parazity, ktoré otravujú organizmus toxínmi. Preto je tak dôležité, aj keď ste veľmi čistotný a neveríte, že môžete mať niečo v organizme, ale máte problémy s trávením alebo kožou – potom aspoň v rámci prevencie by ste mali piť ruskú triádu 1 až 2 krát ročne.Doktor lekárskych vied Valerij Ivančenko vyvinul 2 varianty triády – č.1 a č. 2.

Ruská triáda č.1 obsahuje vratič obyčajný, palinu pravú a klinčeky. Tieto tri zložky majú anthelmintické, antipyretické, sokogonové, antimikrobiálne a antiseptické účinky. Všetky komponenty by mali byť rozdrvené na prášok v mlynčeku na kávu. Jedna dávka kvetov vratiču je 1 g, resp. denná 3 g. Pre palinu je jedna dávka 300 mg a denná dávka je 1 g. Pre prášok z klinčekov je jedna dávka 0,5 a denná 1,5 g.Na dosiahnutie väčšieho efektu by sa mali prijímať všetky tri zložky naraz. Je lepšie, ak zmiešate všetko podľa hmotnosti vopred a tento prášok prijímať a zapíjať vodou, pretože je veľmi horký.

Schéma prijímania ruskej triády č.1.

Prášok sa vždy berie pol hodiny pred jedlom. Prvý deň užite jednu dávku ráno. Na druhý deň, dvakrát ráno a dvakrát na obed. Na tretí deň a celý týždeň, trikrát denne. Potom užívajte dennú dávku 1 krát týždenne počas niekoľkých mesiacov.Kontraindikácie: ruská triáda č.1 sa neodporúča užívať pri žalúdočných vredoch a gastritíde a pri hypertenzii opatrne, pretože klinčeky zvyšujú krvný tlak. Neužívajte tiež počas menštruácie. Vzhľadom na kontraindikácie pri užívaní prvej triády, doktor Ivančenko vypracoval triádu č. 2.

Ruská triáda č. 2 zahŕňa rascu, kvety nechtíka lekárskeho a koreň puškvorca. Všetky tieto zložky by mali byť tiež rozomleté ​​na prášok. Jednorazové a denné dávky: rasca (kmín) – 0,5 a 1,5 g, kvety nechtíka – 1 a 3 g, koreň puškvorca – 0,5 a 1,5 g.Pretože tieto byliny nie sú toxické, môže sa prášok zaliať pol pohárom vody. Užívať ruskú triádu č. 2 by sa malo rovnako ako č. 1, len denný príjem by mal byť predĺžený na 2 týždne. A potom v rámci profylaxie užívať dennú dávku 1 krát týždenne.Bolo pozorované, že pri užívaní ruskej triády po dobu minimálne 2 týždňov, sa človek zbaví akné a koža sa stáva čistou a elastickou.

You must be logged in to post a comment

Copyright Som Slovan© 2020