vnúknutie myšlienok predátorov

vnúknutie myšlienok predátorov

Nikolaj Levašov o získanie imunity pred pôsobením Temných
Získanie imunity pred pôsobením Temných prostredníctvo zvládnutie “vnútorného planetárneho cyklu evolučného vývoja”

A parazity, oboje “miestne” i “vesmírni” pôsobiace na ľudstvo, ihneď tejto naivity, ktorá je v určitých štádiách vývoja úplne prirodzená, využívajú. Títo parazity (nezávisle od druhu) majú veľký záujem na tom, udržiavať ľudí v naivite a nevedomosti tak dlho, ako je to len možné, a najlepšie – navždy!

Za týmto účelom používajú veľmi efektívne metódy. V závislosti na psycho-typu práve “vyrastené” osoby, začnú vykonávať psychické “spracovanie” s cieľom nájsť slabé miesta. Zvyčajne sa to deje takto. Najprv parazity preskenuje mozog zelenáča pre zistenie jeho konceptov a záujmov. Ak zelenáč veria v Boha, objaví sa pred ním ako jeho poslovia, alebo priamo predstierajú byť týmto Bohom. Ak zelenáč verí v existenciu mimozemských civilizácií, vyhlási sa za predstaviteľov tejto, bez určenia, o akú civilizácii sa presne jedná. Mnoho ľudí, ktorí sa teraz prebúdzajú, si z nejakého dôvodu myslia, že ak nadviažu kontakt, môže to byť len so silami svetla a svetlými civilizáciami. Pravdepodobne je to vďaka literatúre, ku ktorej majú prístup, rovnako ako vďaka všeobecne prijímaným konceptom a predstavám, konceptu, že mentálna úroveň planéty korešponduje s vysokým stupňom duchovného vývoja, ktorý je ľudstvu neúnavne vnucovaný. Preto ľudia všetky bytosti, nachádzajúce sa na tejto úrovni, automaticky umiestňujú do kategórie vysoko duchovne vyvinutých bytostí.


Warning: Undefined variable $user_ID in /www/s/o/u153739/public_html/wp-content/themes/awpbusinesspress/comments.php on line 90

You must be logged in to post a comment

Copyright Som Slovan© 2020