SILA BODÚCNOSTI

SILA BODÚCNOSTI

SILA BODÚCNOSTI
Na obrázku môže byť: jedna osoba alebo viacerí ľudia, text a outdoorČakáme na zmenu. Všetci. Teda… takmer všetci, lebo sú tu aj takí, ktorí to menia v rámci svojich možností už teraz, za chodu. Menia svoj postoj, svoje myslenie, menia svoje vzťahy cez svoj prístup k ľuďom. Menia svoje ciele, svoje sny a hneď aj konajú, aby sa mali lepšie, keď sa to tu už zhoršuje. Menia svoj spôsob zarábania peňazí ešte pred tým, než prídu o ten spôsob, ktorý ich živí teraz. Mnohých už nie, ale mnohí ešte stále prácu majú. Tí vedomejší však cítia SPOLOČENSKÚ ZMENU celosvetového charakteru a tak sú v strehu. Snažia sa odhadnúť, o čo ide.
Nehrajme sa na smrteľný vírus. Nečakajme, že všetko sa vyrieši špáratkami a ihlami. Skutočná zmena sa deje za touto oponou, na ktorú sa nám premieta pandemická situácia. Je dobré sa trochu zamyslieť a niečo vymyslieť, aby sme nezostali pod ruinami búrajúceho sa systému. Teda nie búrajúceho sa, ale búrajúceho.

Mnohí chcú vzburu. Chcú to vziať do vlastných rúk. Volajú po zjednotení a pomste. Chápem ich. Veľa zla sa stalo, veľa neprávosti, nespravodlivosti a niet sa kam obrátiť. Starý systém už nefunguje. Už nie. To je holý fakt.
Sme v časoch, keď sa naozaj treba zjednotiť, ale nie, aby sme im ukázali… silou… mocou… hnevom a nenávisťou. Na to už naozaj nie je čas. Treba sa spájať a konať tak, aby sme si každým dňom pripravili podmienky na pokojný zajtrajšok. Hľadať iné spôsoby, ako zachrániť svoj príjem, majetok, rodinu. Veď v konečnom dôsledku robíme všetko pre rodinu, pre svoje deti. A deti potrebujú podmienky na vývoj a rozvoj. Venujme sa im, venujme sa svojej rodine, svojej domácnosti, starajme sa o svoje byty a domy, pomáhajme v tom iným, tvorme priateľstvá, spoločenstvá, kruhy, komunity a všetci SPOLOČNE TVORME. Každý to, čo vie. Vy viete niečo, čo nevedia iní. Iní zas vedia to, čo neviete vy. Je v tom ohromná SILA. SILA BUDÚCNOSTI. A o tú predsa ide…

http://www.zijemevedome.sk/?p=1139

S úctou
Milan

You must be logged in to post a comment