NEVEDOMOSŤ

NEVEDOMOSŤ

NEVEDOMOSŤ


Ľudia dnešnej doby majú pocit, že vedia všetko. A ak nevedia, vygooglia si to. Lenže čo je to za múdrosť? Čo je to za Vedomosť ? Čo vlastne vieme V posledných dňoch som sa dozvedel veľa nových vecí, tak dôležitých a podstatných… ktoré sa na internete nedočítate. Kto teda rozhoduje, čo Áno a čo Nie ? Kto určuje, aké informácie sa na nete dočítame a k akým tam jednoducho cestu nenájdeme ?
Posudzujeme, odsudzujeme, meriame svoju múdrosť a vzdelanosť úplne zlým metrom. Dovolím si tvrdiť, že nevieme takmer nič. Len sa zahlcujeme informačným smetím. Niekomu veľmi záleží na tom, aby sme v hlavách mali bordel.

Spomaľte ľudia. Pozorujte, čo sa okolo nás deje. Uvedomujte si podstatné a životne dôležité veci. Životne dôležité znamená dôležite pre Život. Život každého človeka, Život prírody, Život našej planéty. A tiež Život v našej spoločnosti. Život tu na Slovensku. Váš každodenný Život. Život vo vašej Rodine, v dedine, v meste… aké máte vzťahy v zamestnaní, v podnikaní, v rodine ? Všetko v pohode ?

Dejú sa tu veľmi vážne veci. Mení sa spoločenský systém.
Prajem vám veľa šťastia vo vašich rozhodnutiach.
Tie totiž rozhodnú. Rozhodnutia…

S úctou Milan

You must be logged in to post a comment

Copyright Som Slovan© 2020