Mainstream? Loveným mäsom ste vy.

Mainstream? Loveným mäsom ste vy.

Mainstream?  Loveným mäsom ste vy.


Mediálny manipulátor pripomínajúci honca na poľovačke nakoniec dosiahne svoje – doženie vás ako duševne unavenú zver pred namierenú zbraň lovca, ktorý si túto poľovačku objednal a zaplatil. 
Po psycho-mediálnej štvanici bičovania vašich pocitov/emócií sa dostaví zážitok uvoľnenia z vyvolávaného, riadeného, cieleného psychoteroru šíreného mediálnymi KANÁLMI. Poviete si: „Ach, tak to konečne skončilo. To, že ide o omyl, spoznáte zväčša už s krátkodobým odstupom času.

 
Robte veci inak, než očakávajú.


Základom je aby sme „neutekali“. Každý lov je totiž založený na princípe, že sa obeť vystraší, začne panikáriť a utekať bez rozmyslu. Lovec vlastne chce, aby ste konali pudovo, tj bez roz-umu.


A preto je potrebné zmeniť podmienky hry o ktorých si „lovec“ myslí, že ich určuje a že ich má vďaka nim pod kontrolou.

Zastavte sa.

Upokojte sa.

Prestante “si myslieť”.

Hra sa obráti.To lovci a mediálni štvanci začnú byť nervózni, frustrovaní, nešťastní – nie vy. Zrazu nerobíte niečo, čo očakávali a čo im signalizovali prieskumy v lese… Robte veci inak, než sa očakáva, než máte dojem, že ich takto máte robiť, lebo takto si to podľa mediálnych informácií z mainstreamu myslíte, že to máte urobiť. To je jedna cesta ako sa oslobodiť.


Skutočná zmena si vás nájde.


O nádeji a východisku sa však nedozvieme z médií, ale zo zdroja. Len ho takmer nikdy nespustíte. Možno sa vám aj vybil… Vy však intuitívne viete, kde ho dobiť. Mobil aj internet si spúšťate každé ráno, ale na tento zdroj najdôležitejších vedomostí zabúdate, lebo ste sa stali nečinní konzumenti pohyblivých obrázkov, naučených fráz a rečí cudzích ľudí chváliacich cudzie perie a sľubujúcich vám cez „vyspelú cudzinu“ blahobyt. Tak do toho! VYPNITE lovcov! Staňte sa lovcom vy. A verte, že veci sa pohnú samé. K lepšiemu. A netreba na to ani „zlo“, ani fámy, ani strach. Stali ste sa pánom situácie. Vy už skutkovo držíte moc/odpovednosť vo svojich rukách. A tak to vždy malo byť.

Zo Slovenskej Zeme

v úcte a hodnotách

Simon Ruffini

You must be logged in to post a comment

Copyright Som Slovan© 2020